expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

6 stycznia 2015

Casual winter look

Mam wielką przyjemność przedstawić Wam moje KOZAKI. To naprawdę przełomowy moment w historii, zasługujący na szczególne słowa. To pierwsze tego typu buty, które udało mi się kupić od trzech lat. Ich poszukiwanie było długotrwałym, męczącym, wręcz wyciskającym ze mnie ostatnie poty procesem. Znalezienie modelu z cholewką nieodstającą na kilometr graniczyło z cudem. Udało się - na tegorocznych wyprzedażach! Wszystkie panie, które mają ten sam problem co ja, zachęcam do zajrzenia do Venezii, mnie to właśnie ten sklep uratował od marznących stóp. Zwracam się także z uprzejmą prośbą do producentów obuwia - twórzcie kozaki z różnymi szerokościami cholewek w danym rozmiarze. Nie każda osoba nosząca przykładowo rozmiar 38 ma taki sam obwód łydki! 

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, bardzo lubię zaglądać do TK Maxxu. Można tam znaleźć produkty wielu dobrych, światowych marek w o wiele przystępniejszych, przyjaznych cenach :). Nie ukrywam, że owocna wizyta w tym sklepie to lekcja cierpliwości. Nierzadko zdarza się, że dany produkt występuje tam tylko w jednej sztuce. Znalezienie interesujących nas rzeczy zajmuje czasem parę ładnych godzin, ale jeśli dopisze Wam szczęście i traficie na atrakcyjną dostawę, nie pożałujecie :)!

Póki co zostawiam Was bowiem ze zdjęciami, bowiem coraz bardziej odczuwam potrzebę wspomnienia o mękach studenckiej nauki do sesji, a chyba nie chcecie, abym zepsuła Wam humor swoim marudzeniem, prawda :D?


ph. Milena Kowalska 

Reserved cap and sweater | H&M scarf  | Pepco shirt | TK Maxx: Michael Kors jacket, Ralph Lauren jeans and Dune bag | Venezia shoes

4 komentarze: